https://www.kaliteyitaniyalim.com

Kampanyalar

Haber Bülteni


Hediyeli kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olmak için e-posta adresinizi ekleyin.

Katılım Sorgulama


Hangi kampanyalarımıza katıldığınızı öğrenmek için mail adresinizi yazın.

Sosyal Medya

Kaliteyi Tanıyalım Facebook

HİJYEN SEVERLERE VISSMATE AİLESİNDEN YEPYENİ BİR ÜRÜN

2015 yılında “Hijyende Tek Hareket” sloganıyla yola çıkan Vissmate, yoğun kıvamlı çamaşır suyu pazarına çok hızlı bir giriş yaptı. Vissmate’in pazara sunduğu özel geliştirilmiş güçlü formüllü hijyen ailesine yepyeni bir ürün daha ekleniyor. Mis gibi temizlik kokularıyla da tüketicilerin gönlünde taht kuran Vissmate Hijyen Ailesi, yeni ürünü Bembeyaz ile şimdi de beyaz çamaşırlarda %100 Vissmate Hijyeni ve extra beyazlık sağlıyor.

Vissmate Bembeyaz

Tüketici iç görüsünden yola çıkarak beklentileri karşılamak için pazara yeni ürünler sunan Vissmate, Bembeyaz varyantı ile beyaz çamaşırlardaki temizlenmesi imkansız tüm lekeleri yıpratmadan çıkarıyor ve mükemmel parlaklık veriyor. Vissmate; çamaşırlarda uzun süre beyazlık ve parlaklık isteyen titiz hanımlar için Bembeyaz, temizlikte ise gerçek hijyen ve eşsiz parfüm kokuları tercih edenler için yoğun kıvamlı çamaşır suyu çeşitleri ile kocaman bir temizlik ailesi oldu.

Hanımların beyaz çamaşırda en fazla önem verdikleri konular; lekesiz temizlik, göz alıcı beyazlık ve parlaklık. Vissmate, tüm bu ihtiyaçlara cevap vermek için çamaşır makinasına zarar vermeyen, üstün leke çıkarma ve beyazlatma performansına sahip ve daha fazla parlaklık veren Bembeyaz’ı geliştirdi. Vissmate Bembeyaz Ultra Çamaşır Suyu, hanımların beyaz çamaşır temizliğinde tüm beklentilerini karşılıyor ve üstelik çamaşır yıkamayı daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getiriyor. Bembeyaz’ın beyazlık ve parlaklık etkili güçlü formülü, çamaşırlarda ekstra parlak beyazlık sağlıyor. Ekstra yoğun kıvamı sayesinde de, hanımlar en inatçı lekelerle bile kolayca başa çıkıyor.

Kampanyamız bitmiştir ve yorumlara kapalıdır. (Toplam 0 yorum)

Vissmate, Tertemiz Hayatlarımızı Bize Titizlikle Öğreten Annelerimizin Anneler Günü´nü Kutluyor

Anne Demek…

Anne demek, kurulan her sofrayı şenlik havasına büründürürken, mutfakta bulaşık yıkadığı için o sofraya oturamamaktır. Çocuğuna bembeyaz giydirdiği elbiseyi yarım saat sonra lekeli gördüğünde kıyamadığı için kızamamaktır. Sohbetin en güzel yerinde, yağmur yağdığı için çamaşırlara koşmaktır. Anne demek, çocuğu mikrop kapmasın diye yerleri defalarca silmek, içine sinmediği için aynı yeri durmadan tekrar tekrar temizlemektir. Bulaşıktan, çamaşırdan, evi toplamaktan vakit bulamadığı için kuaförün yolunu unutmaktır. Çocukları hasta olmasın diye elinden geleni yapmak, mutfağı, banyoyu temizlerken çamaşır suyunu su gibi kullanmaktır. Anne demek, dışarıya çıktığı zaman kendine bir şeyler almayıp çocukları için her şeyi almaktır. Çocuğu oyun oynarken kirlenmesin diye sürekli çantasında ıslak mendil taşımaktır. Zorluklarla mücadele etmek, her şeye rağmen çocukları için çalışmak ve çabalamaktır. Anne demek, kahramanlığı yeniden yazmaktır.

Anneliğin ne demek olduğunu çok iyi bilen Vissmate, annelerin titizliğinde geliştirdiği yoğun kıvamlı çamaşır suları ile her evi baştan aşağıya koruma altına alırken %100 hijyen sağlar. Özel geliştirilmiş güçlü formülü ile tüm lekelere anında etki eder ve tek hareketle en zorlu kirleri bile söküp atar. Temizliğe yeni bir boyut kazandıran Vissmate, hijyenik bir ev ortamı yaratarak çocuğunuzu ve sevdiklerini de koruma altına alır, annelerde rahat bir nefes alır.

Vissmate olarak, yorulmak bilmeyen, bizi bizden çok düşünen annelerimizin Anneler Günü kutlarız.

Yorumunuzu bırakın. (Toplam 8 yorum)

Vissmate İle Evlerde Hijyen

Son dönemlerde adı çok duyulan çamaşır suyu markası ´´Vissmate´´ olunca sizler için firmayı yakından araştırıp, ürünlerini deneyerek yorumladık. Ürünlerini deneyince farkettik ki henüz yeni bir marka olmasına rağmen adının bu kadar duyulması tesadüf değilmiş. Markayı yakından inceleyelim.

Vissplus firmasının ilk markası Vissmate sektöre oldukça hızlı bir giriş yaptı. Marka gerek televizyonlarda dönen reklamları, gerek ev hanımlarının yoğun ilgisi, gerekse blogger´ların ürünleri deneyerek memnuniyet yorumlarını paylaşması ile her 10 kadından 9´unun beğendiği bir ürün haline geldi. (Bağımsız bir araştırma kuruluşu tarafından)

Ürünlerine yakından bakacak olursak, markanın 4 farklı kokuda yoğun kıvamlı çamaşır suyu mevcut. Çamaşır sularının rahatsız edici kokusu yerine ferahlatan çiçek, deniz, çam ve limon kokuları ürünü oldukça cazip kılmış. Hijyen sağlarken oluşan o ağır koku yerine bu kadar güzel kokuların olması kesinlikle ürünün tercih edilme sebeplerinden bir tanesi.

Çocuk kilitli kapaklara sahip olması ürünü evinizde gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlıyor. Ürünün kolay ve istenilen miktarda dökülmesini sağlayan ucu da bir diğer artısı. 

Ürünün 810 gr, 2160 gr ve 4 kg olarak farklı gramajları mevcut. Size kalan beğendiğiniz kokuyu keşfettikten sonra istediğiniz boyutta tercih yaparak hijyeni evinize taşımak olacak. 

Vissmate

Yoğunlaştırılmış kıvamı ile temizlik ve hijyen kalıcılığı da normal çamaşır sularına kıyasla uzun sürüyor.

Pahalı marka çamaşır sularında olan tüm özellikler fazlası ile Vissmate ultra çamaşır suyunda mevcut. Öyleyse Vissmate varken artık neden daha fazla ödeyelim ki? Biz kaliteyi taniyalim sitesi olarak Vissmate´i denedik, onayladık. Şimdi sıra sizde.

Kampanyamız bitmiştir ve yorumlara kapalıdır. (Toplam 17 yorum)

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20